1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjitheve

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Gringo, 3 Maj 2020.

 1. Gringo

  Gringo Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje !

  Jam Gringo, Jam student ne IT dhe hyra ne forum per te mesuar me shume rreth Informatikes.
  Shpresoj te kaloj bukur ketu me ju :)
  Ju Pershendes te gjitheve.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mir se na erdhe Gringo!
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se na erdhe dhe suksese!
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  713
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje!
   

Shpërndaje faqen

Loading...