1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjitheve!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Heather, 8 Nëntor 2019.

 1. Heather

  Heather Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Emri im është Heather. Unë jam një asistent mësimdhënie në Angli.
  Unë jam duke punuar me një djalë shqiptar i cili është 15 vjeç. Ai po studion Shkencat Kompjuterike. A ka ndonjë mësues këtu që mund të më ndihmojë me disa burime? Kam nevojë për ndihmë për të shpjeguar fjalorin teknik dhe konceptet.
  Ju falenderoj paraprakisht...
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar, mire se u bashkove me ne.
   

Shpërndaje faqen

Loading...