1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjitheve !

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga sony24, 11 Nëntor 2017.

 1. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje !
  Jam Soni , jetoj ne Shqiperi ,kam mabruar per informatike dhe me pelqen cdo gje qe ka lidhje me te . me pelqen futbolli.
   
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Miresevjen ne Forumin itshqip, shpresoj mos te jesh ndonje eanetar i vjeter :D gjithsesi mirsevjen
   
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Informatike tek FSHN ?
  Miresevjen...
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,099
  Pëlqimet:
  1,084
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje dhe mire se vjen i nderuar.
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,511
  Pëlqimet:
  571
  Pikë nga trofetë:
  243
  përshëndetje & mirë se na erdhe
   
 6. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mireseerdhe, edhe mu m'pelqen fudbolli haha, CR7 :p
   
 7. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
 8. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mireseerdhe, Kalo mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...