1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te Dashur shqiptar

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Limmy89, 25 Tetor 2018.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Krenaria ime eshte te jem ne mesin e juaj dhe te ndihem plotsis nje komb nje shtet shqiptar
  zoti ju ruajt nga cdo e keqe dhe ju dhaft shendet harmoni paqe jet dhe suksese ne jeten e juaj
   
  ahmet123, Universal, Elira dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  113
  epo shpejt u kujtove edhe te te pershendesesh pas 100 postimesh :eek::D
   
  boom3rang, BlackEagle dhe Klaudioo pëlqejnë postimin.
 3. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gjithashtu i nderuar
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hahahahahahahaha ka dy vjet ne forum tani u kujtua te prezantohej :p:p
   
  BlackEagle dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mire se ki qen ne mesin ton :D :p
   
  M.L dhe Klaudioo pëlqejnë postimin.
 6. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kur thone me mire vone se kurre :D
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,170
  Pëlqimet:
  906
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  642
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  118
  Mirsevjen shqipe !
   
 9. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Miresevjen!
   

Shpërndaje faqen

Loading...