1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje stafi dhe antaret e forumit itshqip

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga mikeli, 23 Mars 2019.

 1. mikeli

  mikeli Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Emri: Mikel
  Mosha: 21
  Vendodhja: Tirane
  Kam eksperience ne web developer dhe internet marketing por interesohem per cdo gje ne lidhje me teknologjine
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mirsevjen! Je ne vendin e duhur.
   
  mikeli pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  Miresevjen ne forum.
   
  mikeli pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  mikeli pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,299
  Pëlqimet:
  363
  Pikë nga trofetë:
  138
  Mirë se vjen.
   
  mikeli pëlqen postimin.
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mir se vjen ne forum
   
  mikeli pëlqen postimin.
 7. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mir se vjen ne forum :)
   
  mikeli pëlqen postimin.
 8. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  48
  Mire se erdhe :)
   
  mikeli pëlqen postimin.
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,239
  Pëlqimet:
  1,240
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje dhe mire se vjen
   
  mikeli pëlqen postimin.
 10. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje
   
  mikeli pëlqen postimin.
 11. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe.
   
  mikeli pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...