1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje per te gjithe!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Suad, 8 Dhjetor 2021.

 1. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje per te gjithe, kam qene edhe para disa shum viteve ne forum por nje kohe nuk jam marre edhe kam harru user password email e te gjitha, e ne 2017 jom regjistru prap por nuk kam bo prezantim, po e shfytzoj rastin tash te prezantohem.

  Suadi, jetoj ne Slloveni, 24 vjeq, jam i interesuar ne Crypto, Nft edhe fitime online, pasi qe edhe kam filluar me punu online edhe shpresoj qe tju ndihmoj te tjerve ne keto eksperienca qe kam.
   
  Slumerican, Poshnjari, Universal dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
  Suad pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...