1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje nga WxP

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga WxP, 7 Maj 2018.

 1. WxP

  WxP Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mire se u gjej te gjitheve, Uroj te jeni mire, une jam nje webmaster dhe disponoj disa faqqe ku me kryesorja eshte https://forumivirtual.com
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,941
  Pëlqimet:
  771
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...