1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje nga UltrasLil

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga UltrasLil, 6 Janar 2019.

 1. UltrasLil

  UltrasLil Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  742
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  mirsevjen
   
  UltrasLil pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,366
  Pëlqimet:
  976
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  UltrasLil pëlqen postimin.
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe.
   
  UltrasLil pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...