1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Pershendetje nga sot do ket shum video ne kete channel per gamera

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga LirimPhotography, 8 Maj 2018.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Inshallah t ec mir, t kish sygjeru me postu video per qdo dit edhe me bo share sa ma shum qi mun.
   

Shpërndaje faqen

Loading...