1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje nga Albani - Newbie në çdo gjë :)

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ose.al, 9 Janar 2019.

 1. ose.al

  ose.al Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,

  un jam Albani dhe jam editori i www.ose.al - Shtepia e Teknologjise! Cdo gje filloi si pasion por dua te kthej pasionin ne pune te dyte, (sepse ajo e para me mban ulur ne zyre per 8 ore)! Shpresoj te gjej sa me shume info dhe ndihme tek forumi!

  Faleminderit dhe pune te mbare ...
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,016
  Pëlqimet:
  814
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  ose.al pëlqen postimin.
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,219
  Pëlqimet:
  1,226
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se erdhe Alban
   
  ose.al pëlqen postimin.
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mir se erdhe.
   
  ose.al pëlqen postimin.
 5. ose.al

  ose.al Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ishte kohë që këkoja një forum aktiv në Shqip! Dhe nga entuziasmi i madh shkruajta hartimin e parë tek WebMastersZone - Faqet Shqiptare. Besoj se është vëndi i duhur pë kërkesat dhe forumi i duhur për disa përgjigje që kam në kokë :confounded::confounded:
   

Shpërndaje faqen

Loading...