1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje New member

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Legend, 16 Mars 2020.

 1. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve!
  Jam nje antar i ri ne kete forum,
  shpresoj te marr dhe te jap me shume info rreth teknologjise.
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, mos harro laj duart , ler dritaren hapur, jo postime jasht rregullores.
   
  Legend dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje, shpresoj t'ja kalojm sa me bukur ! :)
   
  Legend pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,900
  Pëlqimet:
  1,325
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Legend pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  927
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
  Legend pëlqen postimin.
 6. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mire se na erdhe ...kalo mire
   
  Legend pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...