1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje. New member

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga burimdkr, 25 Shkurt 2020.

 1. burimdkr

  burimdkr Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Prsh
  Jam burimi ju pergzoj per forumin
  Ps antar fillestar
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mirsevjen shqipe
  p.s/ Ishalla sa ma shpejt Antar Legjende !;)
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe Burim.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...