1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë pershendetje mund tme ndihmoni si te mbyll nje instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga chris, 10 Korrik 2018.

 1. chris

  chris Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Poetic Gangsta

  Poetic Gangsta Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Instagrami jot esht apo e kan hapur njeres te tjere dhe do qe ta mbyllesh?
   

Shpërndaje faqen

Loading...