1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje miq a ka ndonje program per antivirusa

Tema tek 'Android' e hapur nga Erdin Fazliu, 24 Dhjetor 2018.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje si jeni miq;
  Program per antivirusa ne samsung a e dini se si quhet....
  Falimderit per mirekuptim
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nqs aplikacionet qe merr jane nga burime te sigurta zyrtare nuk te duhet nje mgjth nqs do te instalosh mund te marresh:
  AVG AntiVirus 2019 for Android Security
  E perdorin mbi 100 milion njerez
   
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  eset smart security ose bli nje iphone :)
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  a nuk hin virusat ne iphone a ? :D
   
 5. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  M.L hiqen por nuk kam iphone
   
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Anti-AntiVirusa
   

Shpërndaje faqen

Loading...