1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje, logo + sugjerime

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga onlineshqip, 4 Janar 2015.

 1. onlineshqip

  onlineshqip Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje!

  Si fillim ju pergezoj per iniciativen e marre duke bere nje komunitet per webmasterat shqip.

  Kam nisur nje projekt me ndihmen e miqve sepse personalisht nuk ia kam ide e per keto gjera. Projekti eshte www.onlineshqip.com. prandaj ju lutem me ndihmoni me nje logo por jam i sigurt se do keni per te dhene shume sugjerime. Ju faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...