1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje, ky eshte prezantimi im.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Elton Bellopoja, 28 Shkurt 2020.

 1. Elton Bellopoja

  Elton Bellopoja Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Emri: Elton Bellopoja
  Vendi: Prishtine
  Interesat: Punoj ne nje kompani teknologjike ne Kosove, dhe hyra ne kete forum per te pare nese mund te gjej njerez nga fusha e harduerit qe ishin pershtatur ne kompanine ku punoj.

  Disa nga pozitat e hapura per momentin jane keto:
  https://www.facebook.com/job_opening/195381504892091/
  https://www.facebook.com/job_opening/655836238524388/
  https://www.facebook.com/job_opening/482094389114223/
  https://www.facebook.com/job_opening/199102034514671/
  https://www.facebook.com/job_opening/178110036950931/

  Shpresoj te kaloj sa me mire me ju ne kete forum.
   
  Sonila Mihali dhe Leon Haziri pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Erion-IT

  Erion-IT Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mire se na erdhe :)
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mirë se erdhe.
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  pershendetje i nderuar
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  713
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje, shpresoj t'ja kaloni sa me mire ne forum. :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...