1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pershendetje kush me ndihmon me ndonje program per te rritur nje kanal youtube,psh app te blaster

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga gina, 6 Shtator 2020.

 1. gina

  gina Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kush me ndihmon me ndonje aplikacion ose program qe te ndihmon per ngritjen e nje kanali te youtubes,si psh per keyword ose per te gjeneruar trafik.
   
 2. diti96

  diti96 Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  VidIQ Chrome Extensions, bej search naj keyword edhe te tregon Volume, competition, sa her aj keyword eshte perdor ne title sa here ne description..besoj qe do te ndihmoj :)
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe TubeBuddy eshte extension shume i mire per statistikat e youtub-it & keywords
   

Shpërndaje faqen

Loading...