1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje kush e ka kete

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga f.ahm_1, 7 Maj 2016.

 1. f.ahm_1

  f.ahm_1 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Veq e shenon emrin e plugin ne google edhe paska linka sa dush me download falas
   
 3. f.ahm_1

  f.ahm_1 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  flm e mora
   

Shpërndaje faqen

Loading...