1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Pershendetje kerkoj nje editor me pages

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga tin01, 6 Qershor 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kerkoj nje person i cili eshte i interesuar per edite videot dhe per te bere video per femij per pages mund ta paguaj ne qdo video ose page mujore te interesuarit ne pm faleminderit
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te kam shkurajtur
   
 3. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tema mbyllet faleminderit
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...