1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje , kam nje laptop accer 7551 dhe ka rene ne gjume

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Edison Shyti, 18 Gusht 2017.

Tags:
 1. Edison Shyti

  Edison Shyti Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Kam nje laptop acer 7551 series mirpo me ka rene ne gjume dhe nk jep asfje ne ekran , mu be para 2 muajsh i njejti problem shkarkova versionin me te vogel te biosit dhe e sollane vete e ndeza dha figurw ,duhet tia kisha bere update biosin mirpo nuk e dija , tani qe mu be perseri i njejti problem , nuk po gjej zgjidhje se si tja bej sepse kam versionin me te vogel te biosit dhe nuk e bej dot wake up me ane te biosit , mund tw me ndihmoje kush ju lutem
   

Shpërndaje faqen

Loading...