1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje ItShqip

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga AlfaHosting, 4 Mars 2019.

 1. AlfaHosting

  AlfaHosting Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  1. Emrin Arbër
  2. Vendin Prishtinë
  3. Mosha -
  3. Interesat -

  Ju pershendes te gjithve.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  AlfaHosting pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  978
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mire se erdhe
   
  AlfaHosting pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...