1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje ITSHQIP

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Fido, 12 Janar 2018.

 1. Fido

  Fido Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jam antar i sapo regjistruar ketu dhe po prezantohem.
  Emri: Fidan
  Shteti: Maqedoni
  Qyteti: Shkup
  Mosha: 22
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mire se erdhe ne forum ITshqip
   
 4. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje, mirë se na erdhe tek forumi më i fortë Shqiptarë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...