1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje itshqip

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Alberti Ferizajj, 12 Shtator 2017.

 1. Alberti Ferizajj

  Alberti Ferizajj Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  11
  Pershendetje ITSHQIP. Jam duke e kerku nje forum i cili ka tematik kompjuterat, dhe ma nfund e gjeta. FLM>
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirë së erdhe
   
 3. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mire se erdhe, have fun =))
   
 4. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mir se erdhe , Nese tduhet ndihm "ktu24h"
   
 5. WhiteLine

  WhiteLine Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Keni ardhur ne vendin e duhur, Mireserdhe!
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  welcome!!!
   

Shpërndaje faqen

Loading...