1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje IT Shqip

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Toli28, 1 Korrik 2019.

 1. Toli28

  Toli28 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  KAM QEN I REGJISTRUM EDHE ME.PAR NE FORUM MIRPO U BE NI KOH E GAT QE NUK JAM AKTIV NEPER FORUME (SHKAQE PRIVATE )
  MENTOR GASHI 28 VJECAR NGA SHKUPI
  INTERESAT E MIA :
  ME MARR PAK DIJENI NE FUSHEN E TEKNOLOGJIS SE NE KET ASPEKT JAM NEN 0(ZERO)
  KOMUNIKIMI ME ANTAR TJER

  JAM I SIGURT QE KA ME KALU MIR
   
  @science pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Toli28

  Toli28 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mire se ju gjeta
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,257
  Pëlqimet:
  343
  Pikë nga trofetë:
  113
  Mire se erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...