1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje IT Shqip kudo qe jeni!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga roland, 5 Gusht 2018.

 1. roland

  roland Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Un jam Roland Ceni vij nga qyteti i Tiranes dhe sapo kam mbaruar universitetin per Teknologji Informacjoni dhe vendosa ti bashkohem keti forumi sepse ketu mund te shprehemi diskutojme apo debatojme per tema te ndryshme te fushes tone .
  Ju pershendes Shqipe ne cdo vend qe te jeni .
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,017
  Pëlqimet:
  814
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
   

Shpërndaje faqen

Loading...