1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje IT Shqip dhe gjithe anetaret e forumit.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Laurent, 24 Korrik 2019.

 1. Laurent

  Laurent Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje!
  1. Emrin Laurent
  2. Vendin Tirana
  3. Mosha - 31
  3. Interesat - Gjithcka rreth teknologjise.

  Shpresoj te shkembejme experiencat qe te ndihmojme sa me shum njeri tjetrin.
  Ju uroj te githeve suksese.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,300
  Pëlqimet:
  363
  Pikë nga trofetë:
  138
  Mire se erdhe
   
  Laurent pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,240
  Pëlqimet:
  1,241
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se erdhe Laurent
   
 5. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje mire se vjen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...