1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje informatikashqip

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga mekanik, 6 Shkurt 2018.

 1. mekanik

  mekanik Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  un jam dani nga prishtina
  uromni mireseardhje dhe ajr te pastert
   
  boom3rang dhe BurimBushi pëlqejnë postimin.
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mire se vjen ne forum shoki :D
   
  mekanik pëlqen postimin.
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,253
  Pëlqimet:
  1,758
  Pikë nga trofetë:
  348
  Mirsevjen ne ITshqip.

  Sa je duke qendru ne ITSHQIP ki me thith ajr te pastert, sepse kena instalu pluginsa per me pastru ajrin, si te dilsh prej ktu ste garantojm per ket pune.
   
  GunnerZh, @Alvi, mekanik dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,880
  Pëlqimet:
  745
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  mekanik pëlqen postimin.
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirseerdhe
   
  mekanik pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...