1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pershendetje gjithve.. per Fanpages ne facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kujtimkrasn, 21 Gusht 2023.

 1. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam nje fangages ne fb. Dhe ekam monterize po 2 her me ka qu meta busnis messazh thot faqja jote esht ba dizable e hala funksjonon me reklama si me par po jau boj paste qka ka than me ka ardh edhe notifikacion edhe mesazh ne messenger a sdi kush qka mun me u kan.
  Faliminderit per ndihmen tuaj

  Mesazhi par
  Y‌o‌u‌r‌ P‌a‌g‌e‌ H‌a‌s‌ B‌e‌e‌n‌ D‌i‌s‌a‌b‌l‌e‌d‌.‌
  I.N.C. International Concepts has reported that your article:
  1. Using someone else's fake name/photo.
  2. Share content that misleads other users.
  We've warned in the past that if you continue to post content on your Page that infringes someone else's intellectual property rights, your Page will be disabled.
  If you believe this is an error in our system, please verify your account at the link below.
  Account Confirmation: https://mfb.mobi/center
  Confirm your account within the next 24 hours otherwise our your Page may be permanently disabled.
  M‌e‌t‌a‌ S‌e‌c‌u‌r‌i‌t‌y‌ T‌e‌a‌m‌.‌

  Mesazhi dyt
  Hellо **** fans,
  Your Business Page Has Been Disabled.
  We are constantly updating our Meta Privacy Policy and Terms of Service We have temporarily suspended your page because someone told us that you violated our terms and conditions of service.
  View details here: https://www.facebook.com/articles/1160788849702/
  M‌e‌t‌a‌ S‌e‌c‌u‌r‌i‌t‌y‌ T‌e‌a‌m‌.‌
   
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  827
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, Kto jan fake mesazhe, qe tentojn me ta vjedh fan paget, nuk shkrun leter facebooki ne messenger :p

  uroj sa me shum te keni fitime nga monetizimi, por me cilin lloj monetizimi je tu punu? in streams ? reels? a po bonus ?
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  In stream per momentin
   

Shpërndaje faqen

Loading...