1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje forumu

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Alti, 13 Janar 2019.

 1. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  jam Alti profesooni im eshte service phone ( hardwere) jam regjistruar ne kete forum per te mesuar me shum nga eksperjeca qe kan anetarer e forumit respekte
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mirë se erdhe. Dhe uroj që edhe ti të japesh ndihmen tende.
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe.
   
 4. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mire se erdhe!
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,659
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 6. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar, mirë se na erdhe. Je tek vendi i duhur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...