1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur pershendetje forumi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga elismatjani, 25 Dhjetor 2017.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam pasur nje llogari ne facebook dhe me bene disable account dhe humba aksesin te faqa ime me fansa. . nese ndokush di ndonje menyr me e kthyer te me shkruaj do i jem shum mirnjohes dhe do i dhuroj nje domain falas
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by boom3rang, 27 Dhjetor 2017
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 4. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...