1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje deshta me ju pyt a ka punu dikush me qet faqe Desingcrowd ish per dizajn?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga flakron1234, 24 Prill 2019.

 1. flakron1234

  flakron1234 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje deshta me ju pyt a ka punu dikush me qet faqe Desingcrowd ish per dizajn?
   

Shpërndaje faqen

Loading...