1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim pershendetje cuna kush deshiron domain falas

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga elismatjani, 7 Prill 2020.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese deshironi domain premium falas ateher me kontaktoni ne privat ose lini koment me poshte,
  faleminderit
   
  dionis11, miraxh, Fiksohu dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cfar domain?
   
 3. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Cfare lloje domaini eshte?
   
 4. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  .it
  .blog
  shop
   
 5. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  domain premium
  por qe e perfiton falas ,
   
  besiank pëlqen postimin.
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mirnjohje per ty
   
 7. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  E dua 1
   
 8. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  register.it kjo eshte adresa shpresoj tju ndihmoj sadopak
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  faleminderit
   
 10. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  te gjithe ju qe e shihni perdorni vpn italy
  dhe nje gje tjeter kjo kerkon te kesh nje karte banke qe te konfirmoje qe sjeni boot nuk ju mban asgje nga karta
   
 11. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mundesh tma marresh 1 mu sepse spo e marr dot?
   
 13. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ti i disponon keto domain dhe i jep falas per nje fare kohe, apo thjesht i rregjistron ne moment kush kerkone?
   
 14. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Asniher mos jepni kartela bankare ne faqe qe kinse japin free diqka pasi gjithmon ka diqka te fshehur aty , ndoshta ju po e bani kontraten per 1 vit free dhe sju merr as 1 cent ndersa pas 1 muaji ose varsisht qysh osht kontrata e fshehur ju merr edhe per vitin tjeter pages per at domain qe ndoshta ajo shum ka me u kan hala ma e madhe se me pagu dikun tjeter at domain per 2 vite.
   
  perrex dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 15. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  @elismatjani kontaktova dhe me suportin dhe kuptova qe midis ktyre qenka dhe nje shqiptar pasi komunikova me ate shqip.
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 16. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  eshte kopania register.it qe i ofron falas per nje vit
   
 17. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  kurrgjo nuk do paguash sepse kam marr vete 4 domain deri tani dhe e kam shkeputur karten nga websajti dhe ska shans kurre te behet kjo qe thua ti me keto sepse jane jane kompani e licensuar
   
 18. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  e di vlla sepse kam fol dhe vete me to
   
 19. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  dua une
   
 20. f0xEr

  f0xEr Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mundesh nje per mua?
   

Shpërndaje faqen

Loading...