1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje Antare

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ALBKOS Marketing, 4 Prill 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, quhem Enea.
  Jam banues ne Tirane, dhe jam ne vit te trete "3" gjimnaze.
  Un pelqej te merrem me Marketing dhe kam deshiren qe nje dite, te kem nje kompani te madhe marketingu.
  Un jam akoma fillestar, dhe do te doja qe te me ndihmoni rreth Marketing, kjo kerkes ndihme shkon per antaret qe dijne rreth Marketing-ut. Gjithashtu shpresoj qe te ju gjendem prane per cdo gje qe ju nuk e dini.

  (Shpresoj qe te gjithe ju te jeni mire nga kjo pandemi, dhe te rrespektojme masat e COVID-19 qe kjo te largohet sa me shpejt, dhe ne te kthehemi ne jeten tone normale.) Ju Faleminderit, per kohen qe ju shikuat prezantimin tim!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  shiko njer shkollen per marketing, se besoj se te kerkon mesatare te madhe
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe ne kete forum Enea
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 4. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Welcome here
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mire Se Erdhe Enea!
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 6. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Enea Mire se vini,
  Me pelqen modestia juaj, une dua shume qe ti te harrish obiektivet e tua ne jete...
  dhe jam i sigurt qe keto do te gjesh njerez te cilet do jt'u perkrahin dhe do ju ndihmojne
  keshtu qe, per cdogje mos ezito te kerkosh...
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mirese erdhe dhe suksese ne rrugen e nisur. Marketingu eshte nje "Teme e nxehte" dhe kerkon eksperience ne shume drejtime. Ajo cfare te duhet eshte te lexosh dhe te shkollohesh, ndoshta nje kurs paralel. Udhehiqu nga procesi i te mesuarit me thjeshtesi dhe durim. Shiko cfare bejne te tjeret, si e bejne dhe cfare mund te krijosh/ofrosh dicka konkuruese.
  Marketingu eshte te dish te shesesh nje produkt.
  Ne internet me pare cdo gje shitej kollaj dhe produkti nuk kishte shume rendesi, tani njerezit po jetojne nje epoke tjeter ku mesojne cdo dite e me shume rreth asaj cfare ofrohet ne internet dhe si rrjedhoje shitja dhe blerja e produktit eshte bere me e veshtire sepse konkurenca eshte e madhe.
  Kjo nuk do te thote qe nuk do te shesesh por imagjinoje veten qe "sapo iu shtove rradhes se gjate te njerezve qe pret te hyje ne nje dyqan"
  Pergatitu psikologjikisht per nje sfide qe nuk mbaron, perkundrazi behet me e koklavitur sa me shume meson.
   
  ALBKOS Marketing dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  833
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
  Welcome :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...