1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje! Albooooo

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ALBOKOSOVA, 5 Maj 2021.

 1. ALBOKOSOVA

  ALBOKOSOVA Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam Albo nga Kosova, ma saktsisht Prishtina
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe Albo.
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  pershendetje
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  365
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  53
  Miresevjen Albo,
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  713
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...