1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje a e dini kete

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Erdin Fazliu, 20 Nëntor 2018.

 1. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  une e pata lidhur facebookun ne qoftese deshiron te lohgohesh te vie ne numrin tend nje kod por kete her nuk me ka ardhur.
  Por si mund te futem perseri ne facebbok
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  kur e ki bo ket menyr facebook ti ka dhon 10 code puna qe kur nuk tvjen codi mi perdor ti u duft mi rujt ato per kit rast mu logu mirpo nqs nuk i ki provo prap me qu kodin se vjen dikur
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Klaudioo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...