1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendet kerkoj ndihme kush mundet te me ndihmoij

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Riad8182, 25 Janar 2019.

 1. Riad8182

  Riad8182 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Me ka hy ne facebook dikush ne gmail me ka ardh ip e tij dhe vendi prishtin dhe rrjejti qe ka perdor Ipko , me ka vjedhur nje faqe ne facebook si mund ta gjejm kete person

  Ju faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  913
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  73
  Denocoje në polici.
   
 3. drcoder

  drcoder Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa ta gjeje policia ka mbaruar ajo pune.
   

Shpërndaje faqen

Loading...