1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendes te gjith

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga tiranachat.live, 25 Korrik 2020.

 1. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si ja kaluat, hapa nje faqe ne kohe karantine nese gjej kohe te lire do vazhdoj ta zhvilloj prandaj hapa nje llograi ne itshqip me emrin e domainit i cili nuk esht akoma funksjonal.

  Mire se ju gjeta dhe ja kalofshit bukur.
   
  @science pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe. Suksese me projektin, por na thuaj dhe dicka per veten.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  tiranachat.live pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...