1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershdetje Antar

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga BRBRB, 29 Mars 2021.

 1. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershdetje dhe mire se ju gjeta , une quhem Amario po emrin ne forum e kam BRBRB i kam qef forumet po ni kohe te gjate nuk kam qen naper forume thjesht me pelqen te mesoj gjera te reja naper forume edhe pse ne jeten reale punoj krejt diqka tjeter qe ska lidhje me it shpresoj qe do kaloj mire
  hobit e mia jan futbolli , filmat , travel
   
  erjoni1 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje dhe mire se te vish
   
  erjoni1 dhe BRBRB pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,809
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe ne kete forum
   
  erjoni1 dhe BRBRB pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  erjoni1 pëlqen postimin.
 5. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23

Shpërndaje faqen

Loading...