1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Persh.Titlemotion 4.2 Download??

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Emirmax, 20 Qershor 2015.

 1. Emirmax

  Emirmax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Persh.Ju lutem nese mundet dikush mem tregu ku me downloadu Titlemotion 4.2 (insriberin)ndonje link per download??
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243
  per ke program e do ?
   
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nje kerkim i shkurt n'google edhe e gjan

  Code:
  http://www.matrox.com/video/en/support/digisuite/third_party/inscriber_titlemotion/
   
 4. Emirmax

  Emirmax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Qeshtu per me pare e gjeta edhe vet,free deshta..
   

Shpërndaje faqen

Loading...