1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perseri garë në Graphic Design :)

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga sp0nTeX, 27 Shkurt 2017.

?

A dëshironi përsëri të bëjm një garë në Graphic Design ?

Poll closed 6 Mars 2017.
 1. Po

  12 vote(s)
  92.3%
 2. Jo

  1 vote(s)
  7.7%
 1. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje.
  Me daten 10 Korrik 2014 e kam organizu garen e parë në graphic design ne kete forum ku fitues ishte PirateKS.
  Sonte i pash disa punime te disa antarve ne forum dhe vendosa me organizu prap nje gar te till nese edhe ju jeni te pajtimit.
  Mendoj qe si tem do te ishte mir te mirret dizajnimi i Logos se forumit,mirpo nuk do te thot qe nuk ketë edhe tematik tjeter.
  Kerkoj nga boom3rang po pate koh mem ndihmu perseri me disa ide rreth rregullave si heren e par qe me ka ndihmu...
  Nese ka te interesuar qe të mbahet gara ateher do te njofroheni me rregullat e gares dhe gjithqka tjeter ne nje Temë të re apo edhe ketu per shkak qe te mos bejm "Spam"
  Votimi do te jet i hapur 7 dit nga ky moment.
  (Ata qe kan deshir te marrin pjes eshte mir te paraqiten ne kete temë)
  #Respekt
   
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po gjithsesi se garat jon te mira , aktivizojn antaret , forumin dhe mbi te gjitha kemi punime te bukura .
   
 4. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  +1

  Jo me logo tforumit
  dicka ma interesant;)
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  qka sygjeron ?
   
 6. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  58
  Gati, ja vlen ideja dhe me e provu njeher per qef dhe pse s'jam aq i mire per Design..
   
 7. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  a do te maresh pjes ne garë ?
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese me premton koha pse jo , po e hapni ni tem, e vendosni temen e gares kohen sa dite kan kohe me postu secili vetem dizajnet jo me bo chat , edhe pastaj vendosni formen e votimit edhe shpallet fitusi .
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 9. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ke mbeshtetjen time.
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 10. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese do un muj met ndihmu me majt garën si tema mujm me pas p.sh
  wallpaper : sport
  logo : teknologji
  signature : muzik
  vector :
  edhe render (dmth kush e bon render 1 foto ma mir )
   
 11. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kur fillon gara ?

  Sent from my VOYAGER2_DG310 using Tapatalk
   
 12. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Vendos anetari qe e ka hap temen, ku duhet edhe mi propozu rregullat e gares me nje tem tjeter.
   
 13. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Me pas antar t'mjaftushem per gar sonte e kishim fillu po spo ka mjaft po presim edhe 1 jav ndoshta paraqitet edhe dikush,mduhet me i kontaktu disa antar qe kan marr pjes ne garen e mehershme.
   
  enneaa pëlqen postimin.
 14. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Persa i perket Temes qe kam marr copy paste ka qene per shkak se ideja jote akoma nk eshte zhvilluar dhe e krijova per te rikujtuar kete teme pastaj eshte marr copy paste me pak ndryshime ... GaTi
   
 15. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ideja ime nuk eshte zhvilluar por nuk do te thot qe nuk do te zhvillohet pasiqe jam duke konktaktuar personalisht me disa antar te forumit qe kan marr pjes me heret ne garën e par qe e kam organizuar pasiqe nuk ka shum persona qe jan te interesuar te marrin pjes per momentin mirpo as ty nuk ta ndalon askush ta fillosh nje te re mirpo ta shkruash vet e jo ta marresh copy paste te gjithen siq e kam cekur edhe atje besoj qe kaq talent ke ne qoftese jo ateher ska problem merre ke lejen time ;)
   
 16. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  E gjith arsyeja e marrjes Copy Paste ka qene per arsyen qe kam cekur me lart skam asgje kunder teje dhe as km per t patur ... :p Flm per mirkuptimin <3
   
 17. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka gare a Jo tash

  +1
   
 18. nnaiim

  nnaiim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...