1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perralla Shqip. Me lexo nje Perralle para se te Fle

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Rimias, 8 Prill 2019.

1. Rimias

Rimias Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    3
    llapiani pëlqen postimin.
  2. clusterphys

clusterphys Anëtar i Njohur

Postimet:
    700
    Pëlqimet:
    189
    Pikë nga trofetë:
    73
    Bravo nje projekt tamam ndryshe. Se cdo gje postohet rreth parave tashme ne ketr forum.

3. Rimias

Rimias Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    3
    Faleminderit. me pelqen kjo thenie. First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you WIN.

clusterphys pëlqen postimin.
  4. @science

@science Anëtar Fillestar

Postimet:
    68
    Pëlqimet:
    19
    Pikë nga trofetë:
    18
    S'jam femije por faqja po me pelqen jashte mase, Bravo.

5. eby

eby Anëtar Aktiv

Postimet:
    184
    Pëlqimet:
    64
    Pikë nga trofetë:
    38
    Si projekt eshte shume i mire. Por nqs e le me kaq nuk do kesh sukses. Perse them nuk do kesh sukses.
    1-Femijet kur duhet te lexojn nje perralle gjeja e pare qe i terheq jan imazhet dhe figurat qe ata kane qejf.
    2- Femijet lodhen shpejt ne lexim. Une i blej shpesh goces time libra me perralla, por duhet t'ia lexoj une, duke imituar zerat e personazheve qe gjenden ne perralle se perndryshe femijet nuk i terheq azgje.

Prandaj te sygjeroj qe perrallat qe ke postuar, qe te kesh sukses duhet ti shoqerosh te gjitha me video/ze dhe me imazhe te personazheve qe jane te perrallat.
    Do ishte fantastike sikur te krijoje nje apps dhe ti postoje atje Videot, pasi shume femije jane paisur me tableta android neper duar (gje qe eshte shume e demshme dhe e rrezikshme per nje femije te mbaj tableta, por qe koha eshte e tille, nuk i ndalon dote)
    Suksese !

Last edited: 9 Prill 2019
  6. clusterphys

clusterphys Anëtar i Njohur

Postimet:
    700
    Pëlqimet:
    189
    Pikë nga trofetë:
    73
    Perrallat lexohen nga prinderit. Libra me figura eshte gje tjeter.

7. Bisha

Bisha Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    3
  8. Rimias

Rimias Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    3
    Faleminderit per sygjerimet. Do i marr parasysh te gjitha. Aktualisht faqja mbahet vetem nga nje person. Pranoj sygjerime nga me te ndryshmet, edhe ato negativet ;).

Shpërndaje faqen

Loading...