1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perkthimi ne shqip i nje plugins te Wordpress

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Poshnjari, 11 Janar 2022.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne videon e meposhtme shpjegohet se si te perkthejme ne shqip nje plugins te wordpress
   
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  me fal te pyes din sesi te bej me dy gjuhe . disi sikjo qe iben ne menyr manuale , jo me pages
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet te krijosh skedare .mo dhe .po për cdo gjuhe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...