1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Perkthim i automatizuar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Marlboro, 9 Maj 2022.

 1. Marlboro

  Marlboro Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve.Uroj te jeni mire.
  Jam shume kurioz te di kush translator ben perkthimin me te mire ne gjuhen shqipe?Pasi google translate ben goxha gabime dhe e nxjerr fjaline pa kontekst.Kush eshte nje alternativ tjeter dhe kush gjuhe behet "pair" me gjuhen shqipe me mire?
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk besoj se ka tjeter app me databaza me te mire per gjuhen shqipe te pakten publike pasi nuk ka patur interes per ta krijuar
   
  Poshnjari, DailyTeCh dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...