1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perforcus wifi?

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Universal, 26 Nëntor 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush di ndonje pajisje te perforoj internetin (wifi) sepse me ndodh shpesh here, te kete probleme.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  113
  Provo këtë TP-Link RE305
   
  Universal pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund ta porosis diku kete?
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,198
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  93
  ake problem nga largesia apo tek modemi ?
   
 5. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  429
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vetem tregom qfar routeri ke ??
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  ZTE kam pershtypjen problemin e kam te modemi, ne tv gjithcka ne rregull ndersa wifi mban 10 min dhe me shkeput.
   
 7. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  429
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Se di ma jep versionin fix mundesh me flash router edhe me kriju modified frimeware edhe me rrit largesin e wifi edhe me forcu sinjalin
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...