1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Perdorimi i VPN

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.L, 23 Nëntor 2021.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  931
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje

  a esht e lejume perdorimi i VPN ne Kosove nga ligjet ?
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  931
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos e rruj trapin hic, se perdorimi i VPN nuk eshte i ndalum ne ashnje shtet pervec shteteve komuniste ose me internet te censurizum
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ska te beje VPN me asnje ligj ne bote, VPN ta mbron privatesine edhe tek ISP , pasi qe ne ato momente qe lidhesh me vpn , asnje data nuk mund ta e lexon ISP.
   

Shpërndaje faqen

Loading...