1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perdor "Promo Codes" kurseni parate .

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga cHs, 11 Janar 2010.

 1. Faresin

  Faresin Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
   
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  shum qenkan te mira un po e blej vetem ta kem
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  seriozisht e ke?
   
  albion65 pëlqen postimin.
 4. Daniel@!

  Daniel@! Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  kam nje problem me GoDaddy kam blere domainin kam krijuar webin dhe me thote trial per 30 dite kush me ndihmon ? mund ti dergoj dhe screnshot per te kuptuar me mire.

  faleminderit !
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Postoje screenshot ta shofin cfar ka ndodh!
   
 6. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,130
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  Personalisht nuk do e kisha zgjedh GoDaddy per arsye se disa here kam hostuar te kjo kompani edhe web-at qe i kam pas kane qene shume te ngadalshem dhe nuk e di arsyen se pse... Mendoj se namecheap eshte shume me i mire se GoDaddy.
   
 7. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  ka ndonje pronotion code , se dua ta blej nje per te instaluar nje theme ne wordpress
   
 8. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,130
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  Me sa kame pare ne namecheap ka lirim.
   

Shpërndaje faqen

Loading...