1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perdor "Promo Codes" kurseni parate .

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga cHs, 11 Janar 2010.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  We are proud to announce yet another addition to our selection of themes. If you run a school or if you have a client that runs a school, our latest theme called "School" is something you might be interested in.

  MyThemeShop's School theme is perfect for schools, academies, universities, colleges or any other regular 9-5 business. By changing colors and icons using our easy-to-use options panel - coupled with a bit of creativity - you can turn it into a design for just about any business.

  Click here to check the demo >>

  School has a fluid responsive design and it sports a custom slider to make the site look eye-catching. With support for unlimited colors, over 630 fonts, hundreds of font icons, and 15 useful widgets - you will never run out of options to make your site look unique.

  The theme comes with an Event and Gallery custom post type as well as a testimonials section. It supports ratings and has a custom layout built-in for our WP Mega Menu plugin to make those menus look even more professional. Here are some of the main features of this theme.  • Fluid Responsive
  • Custom Slider
  • Gallery Custom Post Type
  • Events Custom Post Type
  • Unlimited Colors
  • All Google Fonts
  • HTML5, CSS3, Cross Browser
  • Asynchronous Loading
  • Focus on Education
  • One-Click Demo Installation
  • One-Click Update
  • Detailed Documentation
  • HD Video Tutorials
  • 24x7x365 Direct Support
  • Beautiful Blog Layout
  • Ratings Available
  • Performance Optimization
  • Mobile Device Optimization
  • Cross-Browser Compatibility
  • Mega Menu Styles Included
  • Testimonials Section
  • Section for Entering "Open Hours"
  • 15 Useful Widgets
  • Translation Ready
  • Retina Font Icons
  • SEO Friendly Clean Code


  Click here to get School theme right now >>

  Use coupon code 9DollarSchool to get it for only $9. Offer valid for next 72 hours only so hurry up before we change the price to $49 permanently.

  I look forward to seeing how you implement this theme.

  If you have any queries prior to purchasing, please don't hesitate to ask.


  Best Regards

  Suraj V.
  MyThemeShop Team
   
 2. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sot ka shum ulje besoj, un po kontrolloj per ndonje sherbim ne namecheap, nese ka ndonje ulje interesante na vini ne djeni.
   
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Qe ulje sa dush ki

  Code:
  http://www.wpbeginner.com/news/black-friday-cyber-monday-2014-wordpress-deals-big-savings/
   
 4. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  tjeter !

  Code:
  http://www.brownempower.org/
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  If you have been putting off buying your favorite theme or plugin from MyThemeShop - now is the time to do it. We have an insane Black Friday offer for you that will last till Cyber Monday.

  Till the evening of Cyber Monday, you can buy any theme or plugin from us for just $9. This is a very limited time discount and you have only 5 days till we permanently take this offer off our site.

  Click here to check our themes >>

  Use coupon code CyberMonday9USD to get any theme for only $49 $9.
  Use coupon code BlackFriday9USD to get any plugin for only $29 $9.
  Offer valid until Cyber Monday.

  If you can't make a decision about which theme or plugin to choose, here is a list of our seven best selling themes and one super-useful plugin.

  1. SociallyViral (recommended)
  2. eMaxStore
  3. Schema
  4. OnePage
  5. WP Subscribe Pro (recommended)
  6. WP Review Pro
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Namecheap ka super ulje!
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  my respect nqs dikush i blen & i ben share
  thnx
   
 9. nikoov

  nikoov Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 10. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
   
 12. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush don me pagu domain shikoni te hostgator ka lirime 79.95 dollar nvit domeni ".com" promo
  Code SUMMER16
   
 13. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ja nje promo code: rsosaveas65 tek hostgator.com 65% zbritje
   
 14. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  deri me date 2 qershor .xyz do jete $0.01 kurse me pas $0.18 deri me 30.06.16
  Gjithashtu edhe me shume ofrerta te tjera ne Uniregistry.com
   
 15. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  79.95 dollar ne vit? .com ? Me siguri e ke kuptu ose shkru gabim.

  Name.com / blej nje host 6.99 dollar, dhe domeni .com ose qfare dush te vjen falas / "CRAZYHOST" promo code
   
 16. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Easyname.at coupn code : HDO27GVFW
   
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse i intereson dikujt kupon për godaddy 30% ulje për blerjet e reja gd7915 kuponi skadon më 18/9/2017
   
 19. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
 20. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kupon për ulje 30% nga godaddy gd7917 skadon më 25/09/17
   

Shpërndaje faqen

Loading...