1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perdor "Promo Codes" kurseni parate .

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga cHs, 11 Janar 2010.

 1. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Thnx per kto promo code
   
 2. jasa

  jasa Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  HostGator.Com

  20% OFF - SPRING
  20% OFF - SNOWMAN
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ChS... Ajo e dyta qe dhe ti ja vlen .. ::) Nice Post.
   
 4. zer0c00l

  zer0c00l Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  aiii sa her blej ne hostgator sbohen 2 dit ma mshelin r00tin shum pissa jon po ma ndalin CC ne Paypal edhe spo transferohen paret :p LooL
   
 5. Daddy

  Daddy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  --------HostGator -----

  SLICKDEALS - prej 25.00 , kurseni - 24.95 -Paguni vetem - 0.5cent
  1centplus-prej 10euro , kurseni 7.99 - paguani vetem 2euro

  Autori : Meritat i Shkojn : MiRcHeE1
   
 6. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  TURKEYTROT

  9,49$ regjistrimi i domenit .com/.net & gjithasthu edhe me bo renew .

  Name.com

  --------------------------------------------------------------------------

  @Daddy , ky promo code : SLICKDEALS

  A e ke porvu , edhe a vlen per Webhsoting a po , per ndonje produkt tjeter ?!
  Se pom duket shum e quditshme me pas kaq lirim te madhe ??!
   
 7. Daddy

  Daddy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  popo e kom provu nqs nuk beson mundesh me provu edhe vet !!
   
 8. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  lol :lol:
  Hhaha koxha interesant koka qaj promo code .
  Veq ti qes do pare n'CC edhe du me porosit naj qka .
   
 9. Daddy

  Daddy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a ishte e Vertet qysh thash? :D

  Autori i atynve Proms Code per Hostgator osht : MiRcHeE1 :D
   
 10. thesoon

  thesoon Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shum postim i mire +rep
   
 11. WarLock.

  WarLock. Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a ka naj promocode per 1and1.com


  faleminderit :)!
   
 12. shqipdon

  shqipdon Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  shum post me vlere
   
 13. Cleaver

  Cleaver Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thanks man :)
   
 14. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje anetar te itshqip nese keni nevoj per ndonje kupon ketu besoj se mund ta gjeni zgjidhjen qe mund te gjeni lloje te ndryshme te kuponave per domain host etj ->>>> <a class="postlink" href="http://allfordown.com/category/coupons" onclick="window.open(this.href);return false;">http://allfordown.com/category/coupons</a>
   
 15. Endrit Isufi

  Endrit Isufi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  si mund te hap nje website me domain name pa pare te mos pag

  a mund te me ndihmoj ndokush se si mund te hap nje website me domain name pa pare te mos paguaj asgje as per domain name as per hosting ju lutem nese mund te me ndihmoj ndokush le tma sqaroj mir ...??
   
 16. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Re: si mund te hap nje website me domain name pa pare te mos pag

  Perdore domainin TK = FREE
  Perdore hostin 000webhost = FREE

  .com = pa pare ska
  host unlimited = ska (perveq nazukes qe eshte FAKE)
   
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  Code:
  Use promo code gd4135aa in your cart when you order.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 23 Shkurt 2014
 18. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 20. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,130
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  GoDaddy Promo Code tani sapo e provova dhe blejta nje domain per dy vite: mma199
   

Shpërndaje faqen

Loading...