1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perdor "Promo Codes" kurseni parate .

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga cHs, 11 Janar 2010.

 1. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ja nje Promo Code per : Name.com

  $8.25 COM Registration

  Code:
  PROMO19735
  Me ket Promo Code ju bleni domain name per $8,25 , kurse pa promo code kushton $8,99 . Dmth ruani $0,74

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Promo Code per : GoDaddy.com

  Promo Code :
  Code:
  fav3
  Zbritja :
  Code:
  30% ma lir domainat .com
  Promo Code :
  Code:
  FPTSSL
  Zbritja :
  Code:
  Nga 30$ , SSL Account vetem 12$
  Promo Code :
  Code:
  rad5
  Zbritja :
  Code:
  Zbritje 10% ne porosit tuaja
  Promo Code :
  Code:
  pause7
  Zbritja :
  Code:
  Domaini .com $7.49
  Promo Code :
  Code:
  FED20
  Zbritja :
  Code:
  20% Zbritje ne Hosting planet per 1,2,3 vjet , kuse 10% per muaj .
  Promo Code :
  Code:
  FED15
  Zbritja :
  Code:
  15% Zbritje ne porosit mbi $75,0
  Promo Code :
  Code:
  fbgdhome20
  Zbritja :
  Code:
  25% Zbritje ne porosit mbi $75,0 , Ket kupon e kom marr personalisht nga GoDaddy.com
   
  Faresin dhe Avioni pëlqejnë postimin.
 2. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  20% Zbritje ne HostGator
  Cupon Code : SNOWMAN
  EXP Date : 1 FB
   
 3. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  thnx shum per ket postim me vler cHs..

  Peace..1
   
 4. кιηg | єχє

  кιηg | єχє Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  Tkisha preferu me ba temen ngjitese dhe te gjith antaret tpostoj promo codes !
   
  Fabio24 pëlqen postimin.
 5. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Hmm flm per iden !
  Tani eshte tema ngjitese :- )
   
 6. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  UTFG = Use the Fucking Google ;)
   
 7. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  @/cB. ahahahahhaahhahahahahahahahah :- P
  @HamitShala , kto promo code , jan code te cilet zakonisht kompanit i japin per klientet e vet qe kan disa produkte (Nga ajo kompani) ose edhe gjat festave te ndryshme , por ka edhe raste kur ofrojn pa pas ndonje fest apo diqka te veqant vetem sa per te terhequr klient .

  Per qka perdoren ??

  Kto code jan thjesht , code me an te cilave ju keni zbritje ne produktet qe keni bler , psh nese domeni :
  chs.com kushton 10 E , dhe keni 1 promo cod i cili ofron - 20% zbritje ateher ju me perdorimin e tij domenin :
  chs.com do ta blenit me 10 E - 20% = 8 E

  Me 1 fjal jon zbritje ne produkte :- )
   
 8. /.TooN'z

  /.TooN'z Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ja ku e keni edhe nje per HostGator , eshte coupon code PER - 9.95 EURO dmth gati 10 euro mundeni me i pshtu .

  Coupon Code : garfield -9.95$
  Coupon Code : cactus -9.95$
  Coupon Code : LIBERTY -9.95$
   
 9. Doom-Cracker

  Doom-Cracker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thnx per kto promo code ;- )
   
 10. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Code:
  http://www.retailmenot.com/view/byethost.com
   
 11. ToniTuli

  ToniTuli Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Promo Code te justhost.com

  50off - 50% me lire
   
 12. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
 13. cHs

  cHs Anëtar Aktiv Staff Member IT Staff

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Dear Kushtrim Gashi,

  Time is running out. Act now and get 10% OFF* our regular prices on .COM, .NET, .ORG, .BIZ, and .US domains at GoDaddy.com. This special offer expires soon, so don't wait – order now!

  Whether you want to build a Web site for your business, create your family blog, or share photos online with friends, visit GoDaddy.com today and do it all at BIG SAVINGS. PLUS, every domain you register comes with a host of FREE extras+, including Photo Album, Personalized Email, Hosting with Web Site Builder, Quick Blogcast™ and much more!


  This special offer expires 2/16/2010, so start shopping today! Use source code FBFDOM10 to get your extra savings when you order online at GoDaddy.com or by phone at (480) 505-8821.

  Thanks as always for being a Go Daddy customer.
   
 14. SnK

  SnK Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Promot Code Per Domine Ne Name A PO Ma Gjoni Naj Njo se Qaso te pares i kish dal afari
   
 15. alphAEcho

  alphAEcho Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mendoj qe eshte e vlefshme me cek ketu qe n'cdo webfaqe qe ka livechat po pse jo provne n'cdo webfaqe hapat jane kshtu
  1. shkon SignUP edhe jep disa t'dhana
  2. bjeri pishmanit n'gjys dmth mos ja bon submit mbylle dritaren
  3. hapet livechat automatikisht t'thot mos u largo meniher ne kemi nje oferte te re me nje zbritje t'mire
  nuk e kam provu edhe me promocode edhe ket metode a bjen qmimi ma shume apo jo, tash sa mu kujtu kjo ide parameno me ra 50% ma lire :A hahahaha
   
 16. Doom-Cracker

  Doom-Cracker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A e ke provu apo vetem po thu si ide ???
   
 17. cDB

  cDB Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ne shume , faqe kjo perdoret per disa Pako qe jane shume te lira , dhe kur te ja qete kete Promo Code , te zbriten ne 100% , keshtue shfrytezohet kjo per me marr nje Host psh , krejtsisht Gratis.
   
 18. alphAEcho

  alphAEcho Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E kam provu me LiveChat edhe gjeth qashtu ja boj, mirepo edhe me LiveChat edhe PromoCode se kam provu asnjeher
   
 19. CERBER.

  CERBER. Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Godaddy.com Get 20% Off Your Order!‏ Promo code:
  Code:
  fbgdhome20
  Godaddy.com Get 10% Off Domains When You Order Now!‏ Promo code
  Code:
  FBDOMAIN10
  Kto qe kisha i qita :D. Mos u gjuni.
   
 20. The

  The Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Domain + Web Free (H) Don Ndonjeri ??

  Domain + Web Free (H) Don Ndonjeri ?? Nese Doni Kontaktoni [email protected] ;) onlY 4 KhG Cr3W ..! me resspeKt KinGHacker
   

Shpërndaje faqen

Loading...