1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per TV

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 16 Dhjetor 2016.

 1. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, jom i ineresuar per me ble nje TV por nuk po e di qfare se nuk po marri vesh fort ne tv cilat specifika me i kqyr cilat jon me kryesore.
  Edhe nese dikush e din ku kisha mujt me gjet najnjo te mire edhe te lire. dikun me qmim prej 300€ deri 400-450€.

  Me ndihmoni ne perzgjedhje.
   
 2. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  une të kisha propozu Smart Tv LG ose Samsung, keto dy modele i kane mundesi edhe per IPTV dhe shume sende tjera, une e per veti e kam LG Smart Tv dhe shume jam i knaqur, mos merr ndonje Tv qe posedon Android sepse pa kan shume probleme me WLAN dhe me Listen e kanaleve te IPTV sidomos Tv te lira siq jane neper AZ-tech apo dikon tjeter.
   
 3. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje mik!!
  Un per vete kam kete ketu http://www.lg.com/gr/televisions/lg...B6wNJkU42nuMxqL5LzrcNwceCEIBppTxmQBoCg6Lw_wcB
  ka nje vit qe e kam dhe jam shum i kenaqur per performancat qe ka . Punon mire IPTV ka nje app te fabrikes free si dhe mund ti vendosesh dhe ate smart iptv qe kushton diku 5.5 euro dhe e ke pergjithmone .Ky tv sot kushton diku te 479.00 €
   
 4. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  e sa i perket ktyre dyqaneve si Neptun Aztech Gama etj cila i ka qmimet me te lira a ja kish vlejt me ble te keta apo kisha mujt me gjet te njejtin tv me qmim ma te lir ne ndonje dyqant tjeter
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Merr Samsung Smart tv bisha dhe do ngelesh gjithmone i kenaqur. Ata posedojne, shume apps, si Smart Iptv, sic e ka cekur dhe anetari me lart, fale iptv tani mund te shikosh gjitha kanalet e botes thjesht me 15 eu ne muaj.
   
 6. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cilin prej ketyre TV me kishit preferu edhe a ja vlen kto qmime per keta TV apo per keta qmime mundem me gjeten dikun tjeter me lire.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...